Loading…

عبور موفقیت آمیز میگوی پرورشی ایران از دیوار چین

 

پس از سفر موفقیت آمیز اخیر وزیر جهاد کشاورزی و هیئت همراه به چین که با پیگیری و همراهی نمایندگان اتحادیه انجام شد خوشبختانه نام ۶۴ واحد معرفی شده ایران در وب سایت گمرک چین قرار گرفت و مجوز صادرات مستقیم میگوی پرورشی ایران به چین عملا صادر گردید.
این موفقیت که حاصل یک کار هماهنگ جمعی میان حاکمیت و بخش خصوصی کشور بود را به همه ذی نفعان اعم از پرورش دهندگان ، فراوران و صادرکنندگان و نیز مسئولین دولتی تبریک می گوییم.
شایسته است از تلاش های خالصانه جناب مهندس حجتی وزیر محترم جهاد کشاورزی و مهندس فتحی معاون بین الملل ،آقایان دکتر رفیعیپور و خون میرزایی رؤسای سازمان های دامپزشکی و شیلات ، دکتر کیخا و مهندس ابراهيمى رییس و نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ،دکتر ماکنعلی، خانم دکتر دباغیان، دکتر برومند ، دکتر فضلیخانی و دکتر شاهرخی و جناب آقای اکبرپور مدیران دلسوز و متعهد سازمان دامپزشکی ، جناب دکتر گلشاهی و سایر عزیزانی که به نحوی از انحا در این توفیق نقش داشتند( از جمله آقای کشاورززاده سفیر محترم کشورمان در پکن و آقای کامل رایزن اقتصادی سفارت) کمال قدردانی را داشته باشیم.
اتحادیه تولید و تجارت آبزیان ایران نیز مفتخر است که در این موفقیت نقش آفرینی داشته و تا حد ممکن به وظایف خود عمل کرده است.
گمرک چین برای ۵ محموله اول شرایطی را گذاشته است که به موقع به اطلاع صادرکنندگان عزیز خواهد رسید.

به امید موفقیت های بیشتر???